ZAPOJTE SA DO FOTOGRAFICKEJ SÚŤAŽE

Pošlite svoje fotografie z cesty Via Mariae vedúcej naprieč Slovenskom a súťažte o poukážky na nákup elektroniky a kníh podľa vlastného výberu.

Cez inšpiratívne fotografie menej známych miest a krás Slovenska chce tím riešiteľov projektu rurAllure zviditeľniť pre turistov pútnickú cestu Via Mariae.

Súťaž trvá do 31. októbra 2022

Pošlite do súťaže svoje najlepšie zábery zachytávajúce prírodu, výhľady, sakrálne a kultúrne pamiatky a ďalšie zaujímavosti z vašich potuliek po pútnickej ceste Via Mariae a jej okolí, ktorá vedie po trase : Šahy – Plášťovce – Hontianske Nemce – Počúvadlo – Štiavnické Bane – Banská Štiavnica – Zvolen – Sliač – Banská Bystrica – Špania dolina – Staré Hory – Vyšná Revúca – Liptovská Osada – Ludrová – Liptovské Sliače – Ivachnová – Liptovská Teplá – Bukovina – Prosiek – Kvačany – Huty – Zuberec – Habovka – Trstená.

Súťaž „Putuj srdcom a telom“ trvá od 1. augusta do 31. októbra 2022. Fotografie pošlite na adresu putujsrdcomatelomgmail.com a môžete vyhrať poukážky na nákup elektroniky a kníh podľa vlastného výberu.

Pravidlá súťaže

Projekt rurAllure propaguje menej známe miesta

Súťaž je organizovaná v rámci medzinárodného projektu Horizont 2020 rurAllure zameraného na propagáciu vidieckych múzeí, pamiatok a lokalít kultúrneho dedičstva v blízkosti európskych pútnických trás. Univerzita Komenského má v projekte dve riešiteľky: z našej fakulty dr. Tatianu Deptovú z Katedry marketingovej komunikácie FiF UK a doc. Bladínu Šramovú z Pedagogickej fakulty UK.