Deň otvorených dverí na FIF UK 28. JANUÁRA 2023

Otvárame dvere pre záujemcov a záujemkyne o štúdium na našej fakulte

Deň otvorených dverí sa uskutoční v sobotu 28. januára 2023 v čase od 10.00 do 14.00 h.

Program Dňa otvorených dverí

Kde nás v Bratislave nájdete

 

Pozývame vás na návštevu našej fakulty

Ak končíte stredoškolské štúdium a zaujímajú vás spoločenské alebo humanitné vedy, naša fakulta vám ponúka širokú škálu študijných programov, medzi ktorými si iste vyberiete ten, ktorý vás zaujíma.


Stretnutie s vedením fakulty

Deň otvorených dverí bude príležitosťou stretnúť sa s vedením fakulty v Moyzesovej sieni. Dozviete sa základné informácie o fakulte, o prijímacom konaní, otváraných študijných programoch a organizácii štúdia. Budete mať možnosť navštíviť aj jednotlivé katedry a spýtať sa priamo vyučujúcich to, čo vás najviac zaujíma. Naše kolegyne a kolegovia vám ponúknu informácie priamo z prvej ruky, ktoré vám iste uľahčia rozhodovanie o tom, čomu zasvätiť vysokoškolské štúdium.


Všetko dôležité na webe fakulty

Na webe FiF UK nájdete veľa užitočných informácií o:


Sledujte nás na sociálnych sieťach

Ak chcete vedieť, čo sa aktuálne deje na fakulte, pridajte si nás medzi priateľov na Instagrame alebo Facebooku. Budete mať najčerstvejšie informácie o rôznych odborných, kultúrnych i študentských podujatiach, ktoré sa na pôde našej fakulty pravidelne odohrávajú. Väčšina z nich je otvorená pre všetkých záujemcov, nielen pre tých, ktorí sú už študentmi fakulty.

Dúfam, že si nájdete čas, prídete sa pozrieť na Deň otvorených dverí v januári 2023 a rozhodnete sa pre štúdium na našej fakulte. Tešíme sa na vás.

profesor Marián Zouhar, dekan Filozofickej fakulty UK