Filozofická fakultaUniverzita Komenského v Bratislave

Deň otvorených dverí na FIF UK - 25. 1. 2020

Otvárame dvere pre záujemcov o štúdium na našej fakulte

Filozofická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave pripravuje aj tento rok Deň otvorených dverí – uskutoční sa v sobotu 25. januára 2020 v čase od 10.00 do 14.00 h.

Program Dňa otvorených dverí

Kde nás v Bratislave nájdete

Podujatie je určené záujemcom a záujemkyniam o štúdium na našej fakulte. Ak končíte stredoškolské štúdium a zaujímajú vás spoločenské alebo humanitné vedy, naša fakulta vám ponúka širokú škálu študijných programov, medzi ktorými si iste vyberiete ten, ktorý vás zaujíma.

Deň otvorených dverí bude príležitosťou stretnúť sa s vedením fakulty (na tomto stretnutí v Moyzesovej sieni našej fakulty sa dozviete základné informácie o fakulte, o prijímacom konaní a  otváraných študijných programoch, či organizácii štúdia na fakulte), a budete mať možnosť navštíviť aj jednotlivé katedry a spýtať sa priamo vyučujúcich  na to, čo vás najviac zaujíma. Naše kolegyne a kolegovia vám ponúknu informácie priamo z prvej ruky, ktoré vám iste uľahčia rozhodovanie o tom, čomu zasvätiť vysokoškolské štúdium.

Prezrite si aj našu webovú stránku, kde nájdete veľa užitočných informácií o prijímacom konaní, o bakalárskom štúdiu a študijných programoch otváraných v akademickom roku 2020/2021 (je ich takmer stodvadsať, takúto širokú ponuku nenájdete na nijakej inej filozofickej fakulte na Slovensku), ako aj o jednotlivých katedrách fakulty (máme ich tridsať). Dozviete sa aj o tom, čím sa môžeme pochváliť – pôsobia u nás excelentné vedecké tímy

Na webovej stránke fakulty nájdete množstvo informácií, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v našej pestrej ponuke a počas Dňa otvorených dverí tak budete môcť navštíviť tie katedry, o ktoré máte záujem. Ak chcete vedieť, čo sa aktuálne deje na fakulte, pridajte si nás medzi priateľov na Facebooku a budete mať najčerstvejšie informácie o rôznorodých odborných  i kultúrnych podujatiach, ktoré sa na pôde našej fakulty pravidelne odohrávajú. Väčšina z nich je otvorená pre všetkých záujemcov, nielen pre tých, ktorí sú už študentmi fakulty.

Dúfam, že si nájdete čas, prídete sa pozrieť na Deň otvorených dverí v januári 2020 a rozhodnete sa pre štúdium na našej fakulte. Tešíme sa na vás.