Dištančné aktivity TV

Ako získať kredit dištančne

S prihliadnutím na vývoj situácie a nariadenie dekana 7/2020, bude výučba  v LS 2020/2021  prebiehať dištančne. Stredisku telovýchovných a voľnočasových aktivít pre vás tak ako v ZS 2020/2021 pripravilo možnosť absolvovať Telesnú výchovu dištančne. Potrebujete na to len aplikáciu STRAVA a absolvovať vopred dohodnutú aktivitu, ktorú vám aplikácia zaznamená. Po absolvovaní aktivít nám pošlete print screen, ktorý bude cez aplikáciu overený.  Kritéria pre udelenie kreditu :

Bicykel: 150 km

Beh: 50 km

Chôdza : 25 km

Porciu kilometrov si môžete rozdeliť maximálne na 10 častí v prípade chôdze, 13 častí v prípade behu a 5 častí v prípade bicykla. Aktivita by mala trvať aspoň 45 minút až hodinu. (Ide nám o to aby ste mali ekvivalent 10 hodín Telesnej výchovy.)

Jednotlivé print screeny mi prosím posielajte postupne aby mi maily prešli.

 

Možné je samozrejme absolvovať aj iné aktivity, avšak na schválenie je potrebná konzultácia mailom. (Napríklad posilňovanie s vlastnou váhou....)

Dištančne cez video bude prebiehať aj jóga, viac sa dozviete v sekcii jóga nižšie na stránke.

Formou prednášok bude prebiehať aj teoretická časť horolezeckej prípravy, kde počítame, že hneď ako to bude možné vyrazíme na skaly. Viac informácií nájdete v sekcii Športové lezenie a Horolezectvo.