Filozofická fakultaUniverzita Komenského v Bratislave

Aktuality

  • Katedra klasickej a semitskej filológie pozýva všetkých záujemcov o štúdium arabského jazyka na informačnú prednášku Úvod do štúdia modernej spisovnej arabčiny. Prednáška sa bude konať v rámci Dňa otvorených dverí FiF UK 25. januára 2020 o 11:00 hod. v miestnosti 120 (1. poschodie, Gondova 2). Plagát tu


  • DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ NA FIF UK 2020
   Pozvánka na Katedru klasickej a semitskej filológie v rámci Dňa otvorených dverí Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, ktorý sa uskutoční v sobotu 25. januára 2020 od 10:00 do 14:00 hod. 
   Ďalšie informácie a sprievodný program nájdete tu
   Nájdete nás na Gondovej ul. 2. Klasická sekcia sídli na treťom poschodí (G339), sekcia semitskej filológie na prvom poschodí (G119). 

   

  + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 

   

  • Otvárame katedry! Od 10. do 14. decembra 2018 v rámci podujatia Otvorené katedry môžu stredoškoláci na vlastnej koži vyskúšať štúdium niektorých študijných programov a bližšie sa oboznámiť so štúdiom na našej fakulte. Naša katedra ponúka kurzy Topografia antického sveta Repetitorium Latinum 1. 

   Kompletný program

    

  • Naša katedra má svoje zastúpenie aj na LingvaFeste!
   V piatok 28. septembra 2018 o 12.00 bude dr. Barbora Machajdíková spolu s lektorkou gréckeho jazyka pani Emmanouil hovoriť o možnostiach štúdia gréčtiny na Slovensku. 
   Program festivalu

   

   

     

   

  STARŠIE