Filozofická fakultaUniverzita Komenského v Bratislave

Aktuality

  • Katedra klasickej a semitskej filológie FiF UK, Slovenská spoločnosť novogréckych štúdií a Slovenská jednota klasických filológov pod záštitou Veľvyslanectva Helénskej republiky v SR Vás pozývajú na prezentáciu pri príležitosti Medzinárodného dňa gréckeho jazyka Prečo sa učiť novogrécky jazyk. Prezentácia sa uskutoční v utorok 19. februára 2019 o 16:00 hod. na druhom poschodí FiF UK v miestnosti č. 236. Plagát tu  • DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ NA FIF UK 2019
   Pozvánka na Katedru klasickej a semitskej filológie v rámci Dňa otvorených dverí Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, ktorý sa uskutoční v sobotu 26. januára 2019 od 10:00 do 14:00 hod. 
   Ďalšie informácie a sprievodný program nájdete tu
   Nájdete nás na Gondovej ul. 2. Klasická sekcia sídli na treťom poschodí (G339), sekcia semitskej filológie na prvom poschodí (G119). 

   

  + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 

   

  • Otvárame katedry! Od 10. do 14. decembra 2018 v rámci podujatia Otvorené katedry môžu stredoškoláci na vlastnej koži vyskúšať štúdium niektorých študijných programov a bližšie sa oboznámiť so štúdiom na našej fakulte. Naša katedra ponúka kurzy Topografia antického sveta Repetitorium Latinum 1. 

   Kompletný program

    

  • Naša katedra má svoje zastúpenie aj na LingvaFeste!
   V piatok 28. septembra 2018 o 12.00 bude dr. Barbora Machajdíková spolu s lektorkou gréckeho jazyka pani Emmanouil hovoriť o možnostiach štúdia gréčtiny na Slovensku. 
   Program festivalu

   

   

     

   

  STARŠIE