Aktuality

SEMINÁR MLADEJ KRITIKY

Milí študenti,
zapojte sa do Seminára mladej kritiky v rámci festivalu Nová dráma 2018 pod vedením českej divadelnej kritičky a teatrologičky Radky Kunderovej. Využite šancu vidieť množstvo zaujímavých predstavení (free) a zdokonaliť sa v písaní.
Prihláste sa už teraz, počet miest je limitovaný. Súčasťou prihlášky je krátky životopis a akákoľvek recenzia alebo kritika z oblasti divadla.
Prihlášku je potrebné zaslať na adresu veronika.stepanovicovatheatre.sk

Podrobnejšie informácie nájdete tu.


ŠVOK

Študentská vedecká a odborná konferencia na Katedre muzikológie bude už vo štvrtok 26.4., v čase od 9:15 do 12:15 na G308.
Študenti 1. – 5. ročníka, prihlasujte svoje práce! Seminárky z minulého semestra, resp. minulého akademického roku, resp. (ucelené) časti práve vznikajúcich diplomiek. Šanca na výhru a finančnú odmenu je veľká!
Svoju účasť ohláste do 20.4. mailom našej pani sekretárke: veronika@zsidekova@uniba.sk.
Práce treba odovzdať najneskôr do utorku 24.4., 14:00 hod. – ako súbor vo Worde na mail Ing. Zsidekovej, a v hrebeňovej väzbe (1 kus) na sekretariát (G306) alebo do podateľne FiF UK.

Pridajte sa aj do Facebookovej udalosti.


 

 

EXKURZIA

Aj tento semester sa uskutoční jarná EXKURZIA do Viedne s doc. Zvarom. Koná sa síce v rámci Proseminára (1boML), ale srdečne pozvaní sú aj záujemcovia z iných ročníkov! Bude vo štvrtok 3.5., cestujeme vlakom z Petržalky o 9:15, večer sa ide na krásne baletné predstavenie v Štátnej opere (začiatok 19:30, koniec 21:45), návrat vlakom 22:45, ktorý prichádza do Petržalky o 23:44. Prihlasovať sa netreba, stačí prísť 3.5. o 9:00 na petržalskú stanicu (s trochou peňazí na vlak a tak, a s medzinárodným zdravotným preukazom). Nenechajte si ujsť túto už kultovú záležitosť. Fotky z rovnakej akcie spred 8 rokov nájdete na našom Facebooku.


Aktualizovaný rozvrh na letný semester 2018

Milí študenti,

v sekcii štúdium sme zverejnili aktuálny rozvrh letného semestra na akademický rok 2017/2018.