Deň otvorených dverí na FIF UK 27. JANUÁRA 2024

V sobotu 27. januára 2024 v čase od 9.30 do 14.00 h. sa Filozofická fakulta UK zmení na jedinečné miesto pre výber takého študijného zamerania, ktoré povedie budúcich študentov a študentky k vysnívanej kariére.

Základné informácie a dôležité odkazy

Program DOD 2024

Prezentácia študijných programov na DOD 2024 (podrobný program)

Orientačná mapa priestorov FiF UK

Brožúra pre uchádzačov a uchádzačky o štúdium

Prezentácie pre uchádzačov a uchádzačky

Kde nás nájdete

Udalosť na Facebooku

Na čo sa môžete tešiť

Filozofická fakulta Univerzity Komenského aj tento rok otvorí brány záujemkyniam a záujemcom o štúdium. Program sa začína interaktívnym zoznámením s priestormi fakulty, po ktorom bude nasledovať hlavný program dňa v Moyzesovej sieni. Na diskusii s názvom „Prečo študovať na FiF UK“ vystúpi dekan Marián Zouhar, prodekanka Lucia Lichnerová, prodekan Vladimír Zvara, vedúci študijného oddelenia Daniel Madarás, absolventka Patrícia Voľanská a študent Miroslav Malinovský. Následne prebehne na jednotlivých pracoviskách fakulty prezentácia ponúkaných študijných programov

Aktuálny ročník podujatia sa nesie v znamení hravého zoznamovania s fakultou. Uchádzačky a uchádzači na vlastnej koži zažijú atmosféru najstaršej a najväčšej fakulty tohto typu na Slovensku. Čakajú na nich interaktívne checkpointy, na ktorých sa oboznámia so zaujímavosťami o fakulte, orientačné mapky, fotokútik, stánok s reklamnými predmetmi či InfoHub. Počas prezentácie študijných programov sa môžu zapojiť do kvízov, debát, videoprojekcií, simulovaných vysokoškolských prednášok a mnohého ďalšieho. Navyše, organizačný tím ponúka (po dohode) možnosti plnohodnotne stráviť deň na fakulte aj osobám so špecifickými potrebami (pre viac informácií nám napíšte na mail fif.propagaciauniba.sk).

Ďalšie užitočné informácie

Na webe FiF UK nájdete veľa užitočných informácií o:

Sledujte nás

Ak chcete vedieť, čo sa aktuálne deje na fakulte, sledujte nás na Instagrame alebo Facebooku. Tak získate najčerstvejšie informácie nielen o Dni otvorených dverí na FiF UK, ale aj o rôznych odborných, kultúrnych i študentských podujatiach, ktoré sa na pôde našej fakulty pravidelne odohrávajú. Väčšina z nich je otvorená pre verejnosť.