Filozofická fakultaUniverzita Komenského v Bratislave

KAMAKO Bál 2018

Tohtoročný bál sa uskutoční v The Square na Trnavskom mýte dňa 18.5. o 20:00 hod.


10. 05. 2018 08.48 hod.

BRATISLAVA - Prichádza 7. ročník KAMAKO Bálu, ktorý je už tradične organizovaný študentami Katedry marketingovej komunikácie Univerzity Komenského v Bratislave. S témou „Superhrdinovia reklamy“ sa predstavia už 18. mája 2018 v klube The Square v Bratislave.

Po starorímskych, westernových, cirkusových či tradičných ľudových témach prichádza futuristická temnota. Tentokrát svoje superschopnosti predstavia len tí najlepší superhrdinovia. Skrývajú sa medzi bežnými smrteľníkmi, a predsa sú ich schopnosti neprehliadnuteľné.

Na akcii sa predstavia Yanko Král a Inkwall s ich jedinečnou svetelnou show, tanečná skupina Mondance s UV vystúpením a o zábavu sa taktiež postará nitrianska kapela Luvver (ex Fresh Out Of the Bus). Po polnoci vám svoje hudobné sety zahrajú členovia Mäsokombinátu – ESS a NEORGE. Pripravené je pre vás okrem zaujímavého programu aj virtuálna realita, ktorú zapožičia virtual bar VŔBA, do ruky dostanete UV drink a zapojiť sa môžete o skvelé cene od našich sponzorov.

Staňte sa aj vy jedným z vyvolených, ktorí zažijú stret reklamných agentúr na vlastnej koži. Prekročením prahu The Square tak vstúpite do časopriestoru, v ktorom za supersonickej rýchlosti a pocitu beztiaže spoznáte, aké to je, byť jedným z nich. Príďte objaviť svoje superschopnosti do klubu The Square na Trnavskom mýte už 18. mája o 20.00 hodine.

Tešíme sa na vašu účasť a nezabudnite si obliecť to, v čom sa budete cítiť ako pravý superhrdina.

Vstupenky si môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu v predpredaji cez aplikáciu Payowallet alebo priamo na mieste.

Viac informácií na https://www.facebook.com/kamako.bal alebo na webstránke bal.kamako.sk

Nadišiel ich čas!